Кошик
129 відгуків
MyMenu — інтернет-магазин посуду та товарів для дому
+380 (98) 310-54-09
+380 (67) 682-17-84

Бокали

Фужери та келихи для напоїв

У кожної господині неодмінно в асортименті кухонного приладдя повинні бути гарні столові прилади та інший посуд, серед якого келихи займатимуть одне з важливих місць. Сервірування святкового столу без них не обійдеться! Інтернет бутік посуду та товарів для дому MyMenu пропонує вам вигідно та з доставкою купити келихи для будь-якого напою. Також у нас ви знайдете багато іншого оригінального та якісного посуду для будь-якого випадку. Вам потрібне гарне порцелянове блюдо, щипці для цукру або набір кухонних ножів? Все це ви зможете легко знайти у нашому каталозі.

 

Коли з'явилися келихи для напоїв

Сучасні гарні келихи – це посуд, яким ми так любимо милуватися за святковим столом. Але небагатьом із нас відомо те, що він виник ще за часів Стародавньої Греції. Тоді любителі червоного вина пили його із глиняної чаші без ніжки, яка трохи нагадувала чайну піалу.

У ХVIII столітті келихи для напоїв стали схожими на сучасні, з'явилася їхня класифікація за типом напою, а до кожного сорту вина підбирали фужери відповідного об'єму. Саме тоді у барного посуду з'явилася й така деталь, як довга ніжка, щоб сам келих не переймав на себе температуру людського тіла.

 

Які можна купити келихи

Сьогодні можна придбати набір келихів різних видів та розмірів для певних напоїв. Отже, виробники пропонують такі фужери:

 1. Для вина із білих сортів винограду. Сама ємність - практично пряма, донизу вона звужується. Такий келих слід утримувати обов'язково тільки за ніжку. Об'єм: до 260 мл.
 2. Для вина з темних сортів винограду Його основна частина округліша, ніж у попередньої моделі. Він також має високу тонку ніжку. Приблизно 300мл, може бути більшим.
 3. Для кави по-ірландськи. Це чаша з конусо- або тюльпаноподібною з ручкою на коротенькій ніжці. Найчастіше для їх виробництва використовують загартоване скло, яке не боїться перепадів температури. У них можна подавати і холодні кавові напої з алкоголем, і збиті мікси з кавою, і гарячі коктейлі, зокрема і глінтвейн. До 350мл.
 4. Для маргарити. Він обов'язково відрізняється широким горлятком, оскільки в маргариту багато хто додає цукор та сіль на обідок. До 300мл.
 5. Для порту. З нього п'ють портвейн та кріплене вино порто. Об'єм приблизно – 80-100 мл.
 6. Пивні - можуть бути на ніжці або без неї. Стандартно об'єм 330-500 мл, але є у продажу і більшій ємності.
 7. Для хересу. Фужер відрізняється конічною формою та витонченою довгою ніжкою. До 60мл.
 8. Коньячний. Відрізняється кулястою формою, трохи нагадує зрізану «повітряну кулю». Прекрасно лягає у долоню. Це дозволяє легко зігріти напій теплом свого тіла, щоб максимально розкрити його смак та аромат. Об'єм – 250-360 мл. Келих заповнюється максимум на ¼.
 9. Для шампанського. Вузький верх келиха затримує бульбашки напою. Завдяки своїй формі напій довго не вивітрюється, натомість він добре піниться. Чим гостріший низ келиха, тим активнішим у ньому буде піноутворення. Найчастіше купують фужери для шампанського об'ємом 140 мл. Але бувають варіанти і на 180-220 мл для подачі коктейлів.
 10. Харрікейн. Великий келих у вигляді груші. Призначений для коктейлів, при виготовленні яких використовують блендер. Чимало тропічних коктейлів подають саме у таких келихах. Об'єм: до 300 мл.
 11. Олд фешн. Низька склянка об'ємом до 240 мл. Призначений для коктейлів із різними алкогольними напоями з додаванням льоду. Широка форма обумовлена необхідністю помістити шматочки льоду.
 12. Коллінз. Такі скляні келихи мають прямі стіни. Використовується для міксу міцних алкогольних напоїв, мінералки, соків, коктейлів та іншого. Келихи колінз бувають до 340 мл.
В асортименті нашого магазину ви знайдете скляні келихи у прозорому чи кольоровому виконанні. Різні моделі і модні новинки - на своєму сайті ми зібрали для вас все найкраще. Також у нас можна купити тарілки щоб ідеально доповнити сервірування та багато іншого якісного посуду.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner